Export to ical format

Emocionální kód

Emocionální kód 

Emocionální kód
Kdy:
29.04.2012 14.00 17.00
Kde:
Kulturní místnost WFWP - Praha
Kategorie:
Přednáška

Popis

"Procházíme svými životy a zažíváme chvíle, při kterých cítíme různé emoce. Některé emoce prožijeme a odejdou, některé emoce v nás neproběhnou úplně, některé v sobě dokonce zarazíme nebo si je zakážeme. Proto tyto emoce v nás zůstávají, respektive energie těchto emocí v nás zůstává uvězněná, protože neměla šanci přirozeně se projevit, prožít. Energie těchto uvězněných emocí odčerpává sílu našemu tělu, které je pak náchylnější jak k fyzickým nemocem, tak i psychickým problémům. Zažíváme různé nevysvětlitelné bolesti, deprese, nedostatek sebevědomí atd.
Emoční kód je velmi jednoduchá metoda, která nám pomáhá tyto emoce v našich tělech nalézt a uvolnit je, abychom se osvobodili a umožnili tak našemu tělu se přirozeně léčit jak z fyzických tak psychických problémů. Přijďte se s námi vydat na úžasnou cestu objevování svého skutečného já a uzdravování svého těla i ducha. Budete překvapeni, co všechno pomocí Emočního kódu objevíte sami v sobě i v lidech kolem sebe, kterým touto metodou pomůžete."

Místo události

Mapa
Místo události:
Kulturní místnost WFWP

Doporučujeme

Máte-li zájem dostávat články, novinky a zajímavosti týkající se rodinných hodnot, úlohy ženy v dnešní době, důstojnosti ženy apod., zaregistrujte se ZDE:

*  Email:
    Jméno:

WFWP na Facebooku

fb

Excellentní žena

excellentni-zena