Export to ical format

Most míru Česko-Rusko

Most míru Česko-Rusko 

Kdy:
25.10.2014 - 26.10.2014
Kde:
Kulturní místnost WFWP - Praha
Kategorie:
Konference

Popis

Most míru a přátelství nebo také sesterství mezi národy je projekt WFWP, jehož cílem je zanechat volání po odplatě, udělat tlustou čáru za zraňující a bolestnou minulostí a vytvoření mostu míru mezi národy, jejichž vzájemné vztahy v historii jsou poznamenány násilím, bolestí a křivdou. Logika moci nikdy nemůže vyřešit historické křivdy. Skutečný mír nelze přikázat. Skutečný mír vychází z lásky, odpuštění a usmíření, z touhy po vzájemném porozumění a respektu. Logika lásky je doménou žen. Vychází z nitra zralých a moudrých žen, které jsou ochotny mostem míru a přátelství propojit své národy a ukázat tak cestu ke skutečnému přátelství a vzájemné úctě.
V dnešní vypjaté době se WFWP v Rusku a v Čechách rozhodla iniciovat Most míru a přátelství mezi českými a ruskými ženami.
Staňme se aktivními tvůrci nové budoucnosti našich národů. Stavme na tom, co naše národy spojuje, vyjděme z kulturního dědictví a duchovního bohatství našich národů, abychom se jako ženy a matky zasadily o skutečný mír a přátelství mezi našimi národy, o bezpečnou a šťastnou budoucnost našich dětí.

Místo události

Mapa
Místo události:
Kulturní místnost WFWP

Registration

The registration is closed

Doporučujeme

Máte-li zájem dostávat články, novinky a zajímavosti týkající se rodinných hodnot, úlohy ženy v dnešní době, důstojnosti ženy apod., zaregistrujte se ZDE:

*  Email:
    Jméno:

WFWP na Facebooku

fb

Excellentní žena

excellentni-zena