Export to ical format

Vítězný dech

Vítězný dech 

Vítězný dech
Kdy:
28.04.2013 14.00
Kde:
Kulturní místnost WFWP - Praha
Kategorie:
Přednáška

Popis

Milí přátelé!

Je mi ctí Vás a Vaše blízké pozvat na mimořádně zajímavé a zároveň pro náš život praktické setkání Federace žen, a to setkání, na kterém vystoupí náš vážený host, paní Mgr. Gantulga Ganjuur.

Program:

  • Představení WFWP (Federace žen za světový mír)
  • Průřezové video historie WFWP (10 min)
  • Přednáška paní Mgr.Gantulgy Ganjuur

ganjuur1

Mgr. Gantulga Ganjuur se narodila v Ulánbátaru v Mongolsku, vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze a v současné době žije převážně v České republice. Každoročně však tráví několik měsíců ve své rodné zemi, kde dále zdokonaluje své schopnosti pod vedením duchovních učitelů. U nás pořádá pravidelné praktické semináře, ve kterých vyučuje techniku "Vítězný dech" a také uplatňuje své znalosti při pomoci lidem v tíživých životních situacích.
Téma : VÍTĚZNÝ DECH
Provází nás od první do poslední vteřiny našeho života. Je pro nás nepostradatelnou základní životní funkcí. Bez nadsázky můžeme říci, že mezi nádechem a výdechem probíhá celý náš život. Víme však, jak moc je pro nás dech důležitý? Bez jídla člověk dokáže přežít měsíc, beze spánku týden, ale bez dechu jen několik minut.
Náš uspěchaný životní styl způsobuje, že své plíce nedokážeme plně využívat. Dýcháme povrchně a kapacitu plic využíváme zhruba jen z třiceti procent. Proto není divu, že se špatným dýcháním postupně mezi obyvatelstvem přibývá nemocí jak fyzických, tak psychických.
Existují možnosti, jak zlepšit své dýchání a tím příznivě ovlivnit svůj celkový zdravotní stav. Jednou z nich je Vítězný dech, který Mgr. Ganjuur vyučuje. Vítězný dech je technika očišťování organismu pomocí dechových cvičení. Je to cesta k léčbě nemocí, cesta, která vede k zbavení stresu a vzteku a k poznání a přijetí sama sebe.

ganjuur2

Účastnický poplatek: 100 Kč, pro studenty, důchodce a maminky na mateřské dovolené 50 Kč

Těšíme se na vás. 
S přáním hezkého dne
MUDr. Marcela Rozehnalová, prezidentka WFWP

 

Místo události

Mapa
Místo události:
Kulturní místnost WFWP

Doporučujeme

Máte-li zájem dostávat články, novinky a zajímavosti týkající se rodinných hodnot, úlohy ženy v dnešní době, důstojnosti ženy apod., zaregistrujte se ZDE:

*  Email:
    Jméno:

WFWP na Facebooku

fb

Excellentní žena

excellentni-zena